Tel: (0216) 589 9900

Adres: Zümrütevler Mahallesi Tülin Caddesi Başaran Sokak No: 2 Maltepe / İstanbul İstanbul, Türkiye


Zümrütevler Mahallesi Muhtarlığı, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Zümrütevler Mah. mahallesinde yer alıyor. Zümrütevler Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zümrütevler Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zümrütevler Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zümrütevler Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zümrütevler Mahallesi Muhtarlığı

1 görüş var

  • telefonları sürekli meşgul olan bir mekan

    Misafir, 06.02.2014 14:20:00

Zümrütevler Mahallesi Muhtarlığı adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Zümrütevler Mahallesi Muhtarlığı
Zümrütevler Mah., Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 589 9900 Zümrütevler Mahallesi Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Zümrütevler Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...