Tel: (0212) 526 3555

Adres: Fincancılar Cad. No: 23 Sultanhamam Eminönü, , İstanbul, Türkiye


Zümrüt Manifatura, İstanbul ili Fatih ilçesinin Mercan Mah. mahallesinde (Fincancılar Sokak) yer alıyor. Zümrüt Manifatura yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zümrüt Manifatura nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bilumum manifatura toptan ve perakende alım ve satımı, imalatı dahili ticaret, ithalat, ihracat işleri. Şirket ihtiyacına ve ihtiyacında kullanmak üzere gayrimenkuller alır, bunları ipotek eder, ipoteği fek eder ve ipotek kabul eder. Ve fek eder icabında bu gayrimenkullerini paraya çevirir, satar.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zümrüt Manifatura nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zümrüt Manifatura konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zümrüt Manifatura

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Zümrüt Manifatura ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...