Tel: (0212) 693 1237

Adres: Atatürkmah. İkitelli Cad. 10sk. Parseller Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Zühtü Şenyuva İlköğretim Okulu, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Atatürk Mah. mahallesinde yer alıyor. Zühtü Şenyuva İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zühtü Şenyuva İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zühtü Şenyuva İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zühtü Şenyuva İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zühtü Şenyuva İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • harika bir okul

    Misafir, 06.01.2011 17:08:00

Zühtü Şenyuva İlköğretim Okulu adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.19 puan almıştır.
Zühtü Şenyuva İlköğretim Okulu
Atatürk Mah., Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 693 1237 Zühtü Şenyuva İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Zühtü Şenyuva İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...