Tel: (0272) 216 9213

Adres: Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi, Merkez Afyonkarahisar, Türkiye


Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Afyonkarahisar ili Afyonkarahisar Merkez ilçesinin Zafer Mah. mahallesinde (Kanuni Caddesi) yer alıyor. Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi

0 görüş var

Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi
Zafer Mah.Kanuni Caddesi, Afyonkarahisar Merkez, Afyonkarahisar.
+90(0272) 216 9213 Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...