Tel: (0312) 311 4247

Adres: Atatürk Bulvarı No: 43 Sıhhıye, Altındağ, Ankara, Türkiye


Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Ankara ili Altındağ ilçesinde yer alıyor. Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi

2 görüş var

  • okulumu çok özlüyorum ben 1993 1994 çocuk gelişimi mezunuyum öğretmenlerim nevin çetin gülsüm sindel hediye manav gülay gürpınar hasaneren nahide berker çok güzel günlerdi okulun kıymetini bilin hele o bahçe adım hasibe yurt sevgiler

    Misafir, 10.08.2011 15:48:00

  • bu okulda meslekteki çocuk gelişimi bölümü nün puanı kaçtır bnm ortlamam 320 alır mısınız ortalammla?

    Misafir, 20.06.2011 11:45:00

Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 42 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.71 puan almıştır.
Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi
, Altındağ, Ankara.
+90(0312) 311 4247 Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...