Tel: (0212) 536 0013

Adres: Zübeyde Hanim Mah. 1293 Sk. No: 5 Sultangazi, İstanbul, Türkiye


Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu, İstanbul ili Sultangazi ilçesinin Zübeyde Hanım Mah. mahallesinde (1293-3. Sokak) yer alıyor. Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • şahsen süper bir okulllllllllllllllllllll

    Misafir, 26.11.2010 18:42:00

Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.73 puan almıştır.
Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu
Zübeyde Hanım Mah.1293-3. Sokak, Sultangazi, İstanbul.
+90(0212) 536 0013 Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...