Tel: (0262) 641 3120

Adres: Gaziler Mah. 1706 Sok. No: 35, Gebze, Kocaeli, Türkiye


Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu, Kocaeli ili Gebze ilçesinin Gaziler Mah. mahallesinde (1744. Sokak) yer alıyor. Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu

0 görüş var

Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu
Gaziler Mah.1744. Sokak, Gebze, Kocaeli.
+90(0262) 641 3120 Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...