Tel: (0358) 218 8944

Adres: Amasya, Ziya Paşa Blv, 05000 Hacıilyas, , Amasya, Türkiye


Zübeyde Hanım Anaokulu, Amasya ili Amasya Merkez ilçesinin Hacı İlyas Mah. mahallesinde (Ziya Paşa Blv) yer alıyor. Zübeyde Hanım Anaokulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zübeyde Hanım Anaokulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zübeyde Hanım Anaokulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zübeyde Hanım Anaokulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zübeyde Hanım Anaokulu

2 görüş var

  • okul müdüre hanımı ve öğretmenleri dahil hepinizi çoookk seviyorum ağlıyarak giden torunum şimdi çok mutlu bu kadar sıcak ilgi ve sabır velilerle iletişim harikulade herkesin çocuğunun gitmesi gereken tek okul sevgiyle kalın

    Misafir, 02.12.2010 15:30:00

  • çok güzel olmuş teşkekkürler

    Misafir, 21.11.2010 18:43:00

Aşağıdaki formu kullanarak Zübeyde Hanım Anaokulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...