Adres: Avcılar, Yeşilay Sk, No: 1-13, 34310 Cihangir, Avcılar, İstanbul, Türkiye


Zorlu Tekstil Taç Perde Fabrikası, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Cihangir Mah. mahallesinde (Yeşilay Sokak) yer alıyor. Zorlu Tekstil Taç Perde Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zorlu Tekstil Taç Perde Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Zorlu Tekstil Taç Perde Fabrikası
    Toplam 26 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.12 puan aldı.
  • sayın yetkili; 150 adet tek kişilik nevresim takımı istiyoruz,bir yurda bağışta bulunmak için bunun için bize bir fiyat verebilir misiniz? elinizdeki stok varsa olabilir veya siparişe göre dikim yapabiliyor musunuz?erkek yurdu için istediğimizden bu nedenle sade ve tek renk olursa daha iyi olur,sizden bugün gün içerisin den cevap alabilirsek çok seviniriz.

    45/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zorlu Tekstil Taç Perde Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zorlu Tekstil Taç Perde Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zorlu Tekstil Taç Perde Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak Zorlu Tekstil Taç Perde Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...