Zorlu Center logo

Tel: (0212) 336 9160 veya 444 94 96

Adres: Barbaros Bulvarı Kavşağı, Eski Zincirlikuyu Karayolları Arazisi, Zorlu Center, Pk: 34340, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Zorlu Center, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Levazım Mah. mahallesinde (Barbaros Bulvarı) yer alıyor. Zorlu Center yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zorlu Center nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.Arazi Alanı :102.000 m²
Toplam İnşaat Alanı :629.000 m²
Rekreasyonel alan ve bahçeler :120.000 m²


Zorlu Center'da, performans sanatları merkezi, otel, ofis, alışveriş merkezi ve rezidanslar yer alıyor. Zorlu Gayrimenkul olarak bu projeyle, İstanbul'a "yeni bir kent meydanı" kazandıracak.

Eski Karayolları arazisi üzerinde inşa edilen Zorlu Center, geçmişten günümüze, hem İstanbul'un simgesi olan meydanlardan, hem de dünyanın her yerindeki şehirlere ait, ünlü meydanlardan yola çıkılarak gerçekleştirildi. Modern mimari anlayışı ile Asya ve Avrupa kıtalarının birleştiği noktada adeta bir köprü görevini üstleniyor. Zorlu Center, İstanbul Boğazı'nın en güzel noktasındaki konumu ve yeşile verdiği değerle (75.220 m²'lik yeşil alan ve 120.000 m²'lik rekreasyonel alan ve bahçe) "uluslararası çekim merkezi" olmaya aday.

Zorlu Center, toplam uzunluğu 770 metre olan tünellerle, gayrettepe metro istasyonu ve Zincirlikuyu metrobüs durağına bağlanacak, trafiğin yoğun olduğu bölgelerde yapılacak toplam üç alt geçitle yaya geçişleri kontrollü ve güvenli hale gelecek. çevre bağlantı yolları ve tünellerle iş merkezlerinin bölgede oluşturacakları trafik akışından etkilenmeden Zorlu Center’a kolayca ulaşılabilecek. Ayrıca Zorlu Center projesi içindeki araç trafiği yer altından sağlanarak 10.000 m² ek yeşil alan elde edilecek, görüntü ve çevre kirliliği en aza indirilecek.


1 görüş var

    Zorlu Center
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 25 puan aldı.
  • Koca bir uzay gemisi gibi çökmüş zinclikuyuya "hey gidi be para sen nelere kadirsin" dedirtiyor. Ultra lüks olmasada güzel lüks restaurantlar ve alışa geldik restaurant zincirlerinin dışında farklı tatlar sunan tematik restaurantlarıda içinde barındırıyor zorlu center. Benim gibi özel araçla gitme fırsatı olmayan vatandaşlar için en güzeli metrobüsle gidip zinclikuyu durağında inmek ve 100m yürümek gerekiyor.

    45/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zorlu Center nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zorlu Center konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zorlu Center

Aşağıdaki formu kullanarak Zorlu Center ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...