yazdır
 • Nereye: Zorlu Center adresine

Zorlu Center hakkında

Zorlu Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş., 

Arazi Alanı :102.000 m²
Toplam İnşaat Alanı :629.000 m²
Rekreasyonel alan ve bahçeler :120.000 m²

Zorlu Center'da, performans sanatları merkezi, otel, ofis, alışveriş merkezi ve rezidanslar yer alıyor. Zorlu Gayrimenkul olarak bu projeyle, İstanbul'a "yeni bir kent meydanı" kazandıracak.

Eski Karayolları arazisi üzerinde inşa edilen Zorlu Center, geçmişten günümüze, hem İstanbul'un simgesi olan meydanlardan, hem de dünyanın her yerindeki şehirlere ait, ünlü meydanlardan yola çıkılarak gerçekleştirildi. Modern mimari anlayışı ile Asya ve Avrupa kıtalarının birleştiği noktada adeta bir köprü görevini üstleniyor. Zorlu Center, İstanbul Boğazı'nın en güzel noktasındaki konumu ve yeşile verdiği değerle (75.220 m²'lik yeşil alan ve 120.000 m²'lik rekreasyonel alan ve bahçe) "uluslararası çekim merkezi" olmaya aday.

Zorlu Center, toplam uzunluğu 770 metre olan tünellerle, gayrettepe metro istasyonu ve Zincirlikuyu metrobüs durağına bağlanacak, trafiğin yoğun olduğu bölgelerde yapılacak toplam üç alt geçitle yaya geçişleri kontrollü ve güvenli hale gelecek. çevre bağlantı yolları ve tünellerle iş merkezlerinin bölgede oluşturacakları trafik akışından etkilenmeden Zorlu Center’a kolayca ulaşılabilecek. Ayrıca Zorlu Center projesi içindeki araç trafiği yer altından sağlanarak 10.000 m² ek yeşil alan elde edilecek, görüntü ve çevre kirliliği en aza indirilecek.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Zorlu Center için Görüşler

 • 11 ay önce - 2015-01-24 05:30:00

  Koca bir uzay gemisi gibi çökmüş zinclikuyuya "hey gidi be para sen nelere kadirsin" dedirtiyor. Ultra lüks olmasada güzel lüks restaurantlar ve alışa geldik restaurant zincirlerinin dışında farklı tatlar sunan tematik restaurantlarıda içinde barındırıyor zorlu center. Benim gibi özel araçla gitme fırsatı olmayan vatandaşlar için en güzeli metrobüsle gidip zinclikuyu durağında inmek ve 100m yürümek gerekiyor.

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  KonutEvSiteOfisİş MerkeziAVMAlışveriş MerkeziResidenceRezidans

  Yakındaki Firma ve Mekanlar