Tel: (0212) 582 0702

Adres: Nakliyeciler Sit. No: 412 Demirciler Sitesi Yanı 4. Blok Seyitnizam Mh. Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Zontaş Taşımacılık A.Ş, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Seyitnizam Mah. mahallesinde (6. Aralık Sokak) yer alıyor. Zontaş Taşımacılık A.Ş yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zontaş Taşımacılık A.Ş nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zontaş Taşımacılık A.Ş nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zontaş Taşımacılık A.Ş konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zontaş Taşımacılık A.Ş

0 görüş var

Zontaş Taşımacılık A.Ş adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 6.06 puan almıştır.
Zontaş Taşımacılık A.Ş
Seyitnizam Mah.6. Aralık Sokak, Zeytinburnu, İstanbul.
+90(0212) 582 0702 Zontaş Taşımacılık A.Ş

Aşağıdaki formu kullanarak Zontaş Taşımacılık A.Ş ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...