Tel: (0372) 252 2168

Adres: Yayla Mah. Kurtuluş Alanı Cad. No: 29 Zonguldak Zonguldak, Türkiye


Zonguldak Ticaret Meslek Lisesi, Zonguldak ili Zonguldak Merkez ilçesinin Yayla Mah. mahallesinde (Endüstri Meslek Lisesi) yer alıyor. Zonguldak Ticaret Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zonguldak Ticaret Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zonguldak Ticaret Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zonguldak Ticaret Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zonguldak Ticaret Meslek Lisesi

0 görüş var

Zonguldak Ticaret Meslek Lisesi adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.46 puan almıştır.
Zonguldak Ticaret Meslek Lisesi
Yayla Mah.Endüstri Meslek Lisesi, Zonguldak Merkez, Zonguldak.
+90(0372) 252 2168 Zonguldak Ticaret Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Zonguldak Ticaret Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...