Tel: (0312) 369 6373

Adres: Karaağaç Mahallesi 2. Cadde No: 113 06260 Mamak, , Ankara, Türkiye


Zöhre Ana Cemevi, Ankara ili Mamak ilçesinin Karaağaç Mah. mahallesinde yer alıyor. Zöhre Ana Cemevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zöhre Ana Cemevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Zöhre Ana Cemevi
  Toplam 42 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.48 puan aldı.
 • çocuğum olmuyor vede ziyaret amacı zöhre ana yı da ziyaret etmek iştiyorum

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Merhabalar ben istanbuldan geleceğim ilk kez ankara mamak da mi oluyor ananin yeri ve geldiğim zaman görüşme ihtimali var mi

  45/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zöhre Ana Cemevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zöhre Ana Cemevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zöhre Ana Cemevi

Aşağıdaki formu kullanarak Zöhre Ana Cemevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...