Adres: Etimesgut, Etimesgut Yolu, Erler, , Ankara, Türkiye


Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığı, Ankara ili Etimesgut ilçesinin Erler Mah. mahallesinde (Etimesgut Yolu) yer alıyor. Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığı

1 görüş var

  • BEN HAZİRAN AYIN 22 23 24 TARİHLERİ ARASINDA MÜLAKAT SINAVINA GİRECEKTİM GECİRDİGİM BİR KAZASI SONRA 10 GÜN YATAK İSTİRAHATI ALDIM MÜLAKAT SINAVIMIN EHTELENMESİNİ TALEP EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR

    Misafir, 20.06.2011 12:25:00

Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığı adlı mekan, 65 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.46 puan almıştır.
Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığı
Erler Mah.Etimesgut Yolu, Etimesgut, Ankara.
Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...