Tel: (0212) 312 6584 veya (0212) 312 6585

Adres: Büyükdere Caddesi, Zincirlikuyu Mezarlık Alanı, Pk: 34394, Zincirlikuyu, İstanbul, Türkiye


Zincirlikuyu Mezarlığı, İstanbul ili Şişli ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Zincirlikuyu Mezarlığı) yer alıyor. Zincirlikuyu Mezarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zincirlikuyu Mezarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zincirlikuyu Mezarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zincirlikuyu Mezarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zincirlikuyu Mezarlığı

0 görüş var

Zincirlikuyu Mezarlığı adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Zincirlikuyu Mezarlığı
Esentepe Mah.Zincirlikuyu Mezarlığı, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 312 6584 Zincirlikuyu Mezarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Zincirlikuyu Mezarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...