Zile Belediyesi logo

Tel: (0356) 317 5080

Adres: Cami Kebir Mh. Amasya Caddesi, Belediye Başkanlığı Binası, Pk: 60400, Zile, Tokat, Türkiye


Zile Belediyesi, Tokat ili Zile ilçesinin Camiikebir Mah. mahallesinde yer alıyor. Zile Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zile Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Zile Belediyesi
  Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.25 puan aldı.
 • sayın başkan su için ne yaptınız yazın banyo yapmaya yıkanmaya su bulamadık

  1/ 5 yıldız
  ,

 • yunus emmre mah allesindeki doğalgaz çalışmaları nedeniyle harabeye dönen yollarımızın asfalt çalışması ne zaman yapılacaktır mahalle sakinleri bu konuda çok rahatsız bilginize

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Bir Zile.li olarak Zile Belediyesini kınıyorum çünkü biraydan beri evimizde çay yapmaya dahi suyumuz akmadı buarada büyük şehir başkanlarınıda kutluyorum biz 30bine su bulamazken onlar milyonları susuz bırakmadı

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zile Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zile Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zile Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Zile Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...