Adres: Zeytinburnu Öğretmen Evi, Zeytinburnu, 34020 Beştelsiz, , İstanbul, Türkiye


Zeytinburnu Öğretmen Evi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Telsiz Mah. mahallesinde yer alıyor. Zeytinburnu Öğretmen Evi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zeytinburnu Öğretmen Evi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zeytinburnu Öğretmen Evi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zeytinburnu Öğretmen Evi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zeytinburnu Öğretmen Evi

1 görüş var

  • İNTERNET SİTENİZDE GEREK KONAKLAMA GEREKSE RESTORAN VE FİYATLAR HAKKINDA DETAYLI BİR BİLGİ YOK
    BİLGİLERİNİZE SUNULUR...

    Misafir, 03.09.2010 16:19:00

Zeytinburnu Öğretmen Evi adlı mekan, 35 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.54 puan almıştır.
Zeytinburnu Öğretmen Evi
Telsiz Mah., Zeytinburnu, İstanbul.
Zeytinburnu Öğretmen Evi

Aşağıdaki formu kullanarak Zeytinburnu Öğretmen Evi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...