Tel: (0212) 547 4060

Adres: Merkezefendi Mah. G 75 Sok. No: 15 34015, Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye


Zeytinburnu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde yer alıyor. Zeytinburnu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zeytinburnu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zeytinburnu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zeytinburnu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zeytinburnu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

0 görüş var

Zeytinburnu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 33 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
Zeytinburnu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
, Zeytinburnu, İstanbul.
+90(0212) 547 4060 Zeytinburnu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Zeytinburnu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...