Tel: (0212) 413 1111 veya (0212) 664 5555

Adres: Kazlıçeşme Mh. Abay Caddesi, No: 165, Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye


Zeytinburnu Belediyesi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Kazlıçeşme Mah. mahallesinde (Abay Caddesi) yer alıyor. Zeytinburnu Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zeytinburnu Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Zeytinburnu Belediyesi
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.22 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zeytinburnu Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zeytinburnu Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zeytinburnu Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Zeytinburnu Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...