Tel: (0212) 582 6981

Adres: Zeytinburnu Askerlik Şube Başkanlığı, Beş Telsız Mah.107 Sk. No.1 Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Zeytinburnu Askerlik Şubesi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Telsiz Mah. mahallesinde yer alıyor. Zeytinburnu Askerlik Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zeytinburnu Askerlik Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zeytinburnu Askerlik Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zeytinburnu Askerlik Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zeytinburnu Askerlik Şubesi

0 görüş var

Zeytinburnu Askerlik Şubesi adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.35 puan almıştır.
Zeytinburnu Askerlik Şubesi
Telsiz Mah., Zeytinburnu, İstanbul.
+90(0212) 582 6981 Zeytinburnu Askerlik Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Zeytinburnu Askerlik Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...