Tel: (0216) 467 4224

Adres: Atatürk Cad. No: 53 Zafer Apt. Sahrayıcedit Mh. Kozyatağı Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Zeynel Marmaris Büfe, Sahrayıcedid, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Sahrayı Cedit Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Zeynel Marmaris Büfe, Sahrayıcedid yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zeynel Marmaris Büfe, Sahrayıcedid nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zeynel Marmaris Büfe, Sahrayıcedid nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zeynel Marmaris Büfe, Sahrayıcedid konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zeynel Marmaris Büfe, Sahrayıcedid

1 görüş var

  • Burada çok yavşak çalışıyor özellikle maç günleri çalışanlarınız bazıları hadsiz seviyesiz müşteri ilişkisini bilmeyen cinsler buraya yakışmayan insanları işe mümkünse almayın

    Misafir, 11.03.2014 14:33:00

Zeynel Marmaris Büfe, Sahrayıcedid adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.69 puan almıştır.
Zeynel Marmaris Büfe, Sahrayıcedid
Sahrayı Cedit Mah.Atatürk Caddesi, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 467 4224 Zeynel Marmaris Büfe, Sahrayıcedid

Aşağıdaki formu kullanarak Zeynel Marmaris Büfe, Sahrayıcedid ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...