Tel: (0342) 324 8809 veya (0342) 325 2727

Adres: Mithatpaşa Mh. Hacı Sani Konukoğlu Bulvarı, Eski Tekel Fabrikası, Pk: 27500, Şehitkamil, Gaziantep, Türkiye


Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinin Mithatpaşa Mah. mahallesinde (Hacı Sani Konukoğlu Bulvarı) yer alıyor. Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi
  Toplam 56 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.55 puan aldı.
 • zeugma müzesi çok güzel ben çok sevdim sizinde bir gün gitmenizi tavsiye ederim

  / 5 yıldız
  ,

 • çevre düzenlemesinde buradaki evlerin yıkılması da daha hoş olur
  heryer kenar semt müze çok hoş ama çevre çok çirkin

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi

Aşağıdaki formu kullanarak Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...