Tel: (0264) 279 2614

Adres: Kurtuluş Mah. Dsi Karşısı Şahinler Sk. Adapazari, Adapazarı, Sakarya, Türkiye


Adapazarı Hacı Zehra Akkoç Kız Lisesi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinin İstiklal Mah. mahallesinde (Ruşen Sokak) yer alıyor. Adapazarı Hacı Zehra Akkoç Kız Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adapazarı Hacı Zehra Akkoç Kız Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Adapazarı Hacı Zehra Akkoç Kız Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adapazarı Hacı Zehra Akkoç Kız Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adapazarı Hacı Zehra Akkoç Kız Lisesi

0 görüş var

Adapazarı Hacı Zehra Akkoç Kız Lisesi adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.29 puan almıştır.
Adapazarı Hacı Zehra Akkoç Kız Lisesi
İstiklal Mah.Ruşen Sokak, Adapazarı, Sakarya.
+90(0264) 279 2614 Adapazarı Hacı Zehra Akkoç Kız Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Adapazarı Hacı Zehra Akkoç Kız Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...