Tel: (0212) 352 6075 veya (0212) 352 6076

Adres: Ulus Mh. Adnan Saygun Caddesi, No: 1, Leylah Apt. (akmerkez Ulus Kapısı Karşısı), Ulus, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Zerafet Etiler, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Ulus Mah. mahallesinde (Ahmet Adnan Saygun Caddesi) yer alıyor. Zerafet Etiler yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zerafet Etiler nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Zerafet Etiler nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zerafet Etiler konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zerafet Etiler

Aşağıdaki formu kullanarak Zerafet Etiler ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...