Tel: (0212) 350 8000

Adres: Büyükdere Cad. No:193 Kat 4 Şişli, İstanbul, Türkiye


Zentıva Sağlık Ürünleri, İstanbul ili Şişli ilçesinde yer alıyor.

Her türlü tıbbi müstehzarat, veteriner ilaçları, tarım ilaçları, kimyevi maddeler, kozmetik ve tababette, veteriner işlerinde ve tarımda kullanılan eşya ve gıda maddeleri ile her türlü sıhhi levazım ve temizlik maddeleri imal etmek, bunların ticareti, ithalatı, ihracatı. Hertürlü menkul ve gayrimenkul (gemi dahil) almak ve icabında bunları satmak gayrimenkullerle ilgili her türlü ayni vesair hakları kurmak devir almak ve icabında kaldırmak ve yine amaç ve mevzu ile ilgili rehin ipotek almak vermek ve fek etmek ve icabında maksat ve mevzu ile ilgli işler hususunda aval vermek ve kefil olmaktır ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Zentıva Sağlık Ürünleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...