Tel: (0212) 350 8241

Adres: Büyükdere Caddesi, No: 193 Kat: 3, Pk: 34394, Levent, Şişli, İstanbul, Türkiye


Zentıva Sağlık Ürünleri, İstanbul ili Şişli ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Büyükdere Caddesi) yer alıyor. Zentıva Sağlık Ürünleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zentıva Sağlık Ürünleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü tıbbi müstehzarat, veteriner ilaçları, tarım ilaçları, kimyevi maddeler, kozmetik ve tababette, veteriner işlerinde ve tarımda kullanılan eşya ve gıda maddeleri ile her türlü sıhhi levazım ve temizlik maddeleri imal etmek, bunların ticareti, ithalatı, ihracatı. Hertürlü menkul ve gayrimenkul (gemi dahil) almak ve icabında bunları satmak gayrimenkullerle ilgili her türlü ayni vesair hakları kurmak devir almak ve icabında kaldırmak ve yine amaç ve mevzu ile ilgili rehin ipotek almak vermek ve fek etmek ve icabında maksat ve mevzu ile ilgli işler hususunda aval vermek ve kefil olmaktır ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Zentıva Sağlık Ürünleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zentıva Sağlık Ürünleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zentıva Sağlık Ürünleri