Tel: (0212) 573 5514

Adres: Hatboyu Cad. No: 6 Yeşilköy Tren İstasyonu Karşısı Yeşilköy Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Zeki Elektronik, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Cevizlik Mah. mahallesinde (Hat Boyu Caddesi) yer alıyor. Zeki Elektronik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zeki Elektronik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü telefon cihaz fask cihazı ve ekipmanlarını almak satmak imal ve üretimini yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zeki Elektronik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zeki Elektronik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zeki Elektronik

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Zeki Elektronik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...