Tel: (0312) 344 6214

Adres: Ergenekon Mah. Karabük Sok. No: 35, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Zehra Önder İlköğretim Okulu, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Ergenekon Mah. mahallesinde yer alıyor. Zehra Önder İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zehra Önder İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zehra Önder İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zehra Önder İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zehra Önder İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • Okulumuz zamanla çok değişiyor...bu yüzden mutluyuz.Sayin müdürüMüz CEBRAİK KAYA'YI çok seviyoruz..Teşekkürler :)

    Misafir, 12.10.2010 15:06:00

  • bn bu okulun öğrencisiyim ve okulumu çok sewiyorum seneye bu okuldan gideceqim için çok üzgünüm :(

    Misafir, 10.10.2010 14:08:00

Zehra Önder İlköğretim Okulu adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.43 puan almıştır.
Zehra Önder İlköğretim Okulu
Ergenekon Mah., Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 344 6214 Zehra Önder İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Zehra Önder İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...