Tel: (0216) 397 5900 veya 444 86 96

Adres: Fevzi Çakmak Mh. Cemal Gürsel Caddesi, No: 138, Üstkaynarca, Pendik, İstanbul, Türkiye


Özel Pendik Yüzyıl Hastanesi, İstanbul ili Pendik ilçesinin Fevzi Çakmak Mah. mahallesinde (Cemal Gürsel Caddesi) yer alıyor. Özel Pendik Yüzyıl Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Pendik Yüzyıl Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Özel Pendik Yüzyıl Hastanesi
    Toplam 46 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.09 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Pendik Yüzyıl Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Pendik Yüzyıl Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Pendik Yüzyıl Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Pendik Yüzyıl Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...