Tel: (0216) 397 5900

Adres: Fevzi Çakmak Mah. Cemal Gürsel Cad. No: 138 Üstkaynarca / Pendik , İstanbul, Türkiye


Yüzyıl Hastanesi Pendik, İstanbul ili Pendik ilçesinin Fevzi Çakmak Mah. mahallesinde yer alıyor. Yüzyıl Hastanesi Pendik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yüzyıl Hastanesi Pendik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Yüzyıl Hastanesi Pendik
    Toplam 46 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.09 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yüzyıl Hastanesi Pendik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yüzyıl Hastanesi Pendik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yüzyıl Hastanesi Pendik

Aşağıdaki formu kullanarak Yüzyıl Hastanesi Pendik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...