Tel: (0312) 284 0808

Adres: Otobüs Durağı, Çankaya, 06520 İşçi Blok, , Ankara, Türkiye


Yüzüncü Yıl Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinin İşçi Blokları Mah. mahallesinde yer alıyor. Yüzüncü Yıl Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yüzüncü Yıl Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yüzüncü Yıl Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yüzüncü Yıl Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yüzüncü Yıl Hastanesi

0 görüş var

Yüzüncü Yıl Hastanesi adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.39 puan almıştır.
Yüzüncü Yıl Hastanesi
İşçi Blokları Mah., Çankaya, Ankara.
+90(0312) 284 0808 Yüzüncü Yıl Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yüzüncü Yıl Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...