Tel: (0212) 433 0004

Adres: Osmangazi Cad. 14/1 Sok. No: 20 Sancaktepe Mh. Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


Yüz Yüze Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Sancaktepe Mah. mahallesinde (14-4 B Sokak) yer alıyor. Yüz Yüze Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yüz Yüze Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yüz Yüze Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yüz Yüze Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yüz Yüze Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

1 görüş var

  • Biz düştük aldık boyumuzun ölçüsünü.Allah oraya düşmüş ve düşecek kişilere kolaylık sabır versin.Kimseyi bizim durumumuza düşürmesin.

    Misafir, 05.04.2014 16:55:00

Yüz Yüze Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 1.95 puan almıştır.
Yüz Yüze Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Sancaktepe Mah.14-4 B Sokak, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 433 0004 Yüz Yüze Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Yüz Yüze Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...