Tel: (0212) 433 0004

Adres: Osmangazi Cad. 14/1 Sok. No: 20 Sancaktepe Mh. Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


Yüz Yüze Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Sancaktepe Mah. mahallesinde (14-4 B Sokak) yer alıyor. Yüz Yüze Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yüz Yüze Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Yüz Yüze Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
  Toplam 34 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.06 puan aldı.
 • 3 senedir bu kuruma gidiyorum gayet memnunum.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • ÇAMUR AT İZİ KALSIN HESABI. MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Biz düştük aldık boyumuzun ölçüsünü.Allah oraya düşmüş ve düşecek kişilere kolaylık sabır versin.Kimseyi bizim durumumuza düşürmesin.

  1/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yüz Yüze Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yüz Yüze Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yüz Yüze Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi