Tel: (0332) 233 6759

Adres: Keçeciler Cd. Erenler Mah. Karatay, Konya, Türkiye


Yusuf Izzettın Horasanlı İlköğretim Okulu, Konya ili Karatay ilçesinin Erenler Mah. mahallesinde (Keçeciler Caddesi) yer alıyor. Yusuf Izzettın Horasanlı İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yusuf Izzettın Horasanlı İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yusuf Izzettın Horasanlı İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yusuf Izzettın Horasanlı İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yusuf Izzettın Horasanlı İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • belki 7.sınıfı alanyadan ayrılıp burada okuyacam

    Misafir, 20.06.2011 00:49:00

Yusuf Izzettın Horasanlı İlköğretim Okulu adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.73 puan almıştır.
Yusuf Izzettın Horasanlı İlköğretim Okulu
Erenler Mah.Keçeciler Caddesi, Karatay, Konya.
+90(0332) 233 6759 Yusuf Izzettın Horasanlı İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Yusuf Izzettın Horasanlı İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...