Tel: (0212) 852 0667

Adres: Mehterçeşme Mah. Ufuk Cad. 1881. Sok. No: 1 Esenyurt, İstanbul, Türkiye


Yusuf Akdaş İlköğretim Okulu, İstanbul ili Esenyurt ilçesinin Mehterçeşme Mah. mahallesinde (1882. Sokak) yer alıyor. Yusuf Akdaş İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yusuf Akdaş İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yusuf Akdaş İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yusuf Akdaş İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yusuf Akdaş İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

    Misafir, 20.11.2010 16:21:00

  • ben yusuf akdaşın 5 senelık ögrencıyım.okulum cok ğüzel di okul un güzel olmasının yanındaögretmenlrıde bı okadriii ve güzeldi müdürüme yardımcılarına ve tüm ögretmenlerıme teşekkürederim ... özellikle tuba esın denız veözgen hocalarımı ve dıger tüm öğretmenlerımı cooooooooooooook özledıııımmm

    Misafir, 07.11.2010 18:05:00

Yusuf Akdaş İlköğretim Okulu adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.47 puan almıştır.
Yusuf Akdaş İlköğretim Okulu
Mehterçeşme Mah.1882. Sokak, Esenyurt, İstanbul.
+90(0212) 852 0667 Yusuf Akdaş İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Yusuf Akdaş İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...