Tel: (0312) 551 6000 veya 444 19 61

Adres: Söğütözü Mah. 2176 Sokak, No: 25,, Yurtkur Genel Müdürlük, Çankaya, Ankara, Türkiye


Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü, Ankara ili Çankaya ilçesinin Söğütözü Mah. mahallesinde yer alıyor. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...