Yurtiçi Kargo Yalova Şubesi logo

Tel: (0226) 814 2309 veya (0226) 813 6734

Adres: İsmetpaşa Mah. Milis Teğmen Rasim Koçal Cad. No: 5 / A-b Merkez, Yalova, Türkiye


Yurtiçi Kargo Yalova Şubesi, Yalova ili Yalova Merkez ilçesinin İsmet Paşa Mah. mahallesinde yer alıyor. Yurtiçi Kargo Yalova Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yurtiçi Kargo Yalova Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Yurtiçi Kargo Yalova Şubesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yurtiçi Kargo Yalova Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yurtiçi Kargo Yalova Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yurtiçi Kargo Yalova Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yurtiçi Kargo Yalova Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...