Yurtiçi Kargo Tuzla Şubesi logo

Tel: (0Alt) uni zade veya (0216) 701 1812

Adres: Evliya Çelebi Mah. Nazan Sok. No: 10 / A Tuzla İstanbul İstanbul, Türkiye


Yurtiçi Kargo Tuzla Şubesi, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Evliya Çelebi Mah. mahallesinde yer alıyor. Yurtiçi Kargo Tuzla Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yurtiçi Kargo Tuzla Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Yurtiçi Kargo Tuzla Şubesi
    Toplam 15 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.93 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yurtiçi Kargo Tuzla Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yurtiçi Kargo Tuzla Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yurtiçi Kargo Tuzla Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yurtiçi Kargo Tuzla Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...