Yurtiçi Kargo Şahinbey Şubesi logo

Tel: (0342) 220 0202 veya (0342) 232 9656

Adres: İsmetpaşa Mah. İnönü Cad. No: 197-a Şahinbey, Gaziantep, Türkiye


Yurtiçi Kargo Şahinbey Şubesi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinin İsmetpaşa Mah. mahallesinde (İnönü Caddesi) yer alıyor. Yurtiçi Kargo Şahinbey Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yurtiçi Kargo Şahinbey Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Yurtiçi Kargo Şahinbey Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yurtiçi Kargo Şahinbey Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yurtiçi Kargo Şahinbey Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yurtiçi Kargo Şahinbey Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...