Yurtiçi Kargo Safranbolu İrt Şubesi logo

Tel: (0370) 712 0263 veya (0370) 712 0264

Adres: Yeni Mah. Feza Sokak No: 31 Safranbolu, Karabük, Türkiye


Yurtiçi Kargo Safranbolu İrt Şubesi, Karabük ili Safranbolu ilçesinin Yeni Mah. mahallesinde yer alıyor. Yurtiçi Kargo Safranbolu İrt Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yurtiçi Kargo Safranbolu İrt Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


5 görüş var

  Yurtiçi Kargo Safranbolu İrt Şubesi
  Toplam 16 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 7.69 puan aldı.
 • mardinden verilen kargom eflaniye kadar 110 tl aldilar benden ama ben kargomu subeden kendim aldim buna ragmen ayni ücret e tabi tutuldum

  5/ 5 yıldız
  ,

 • kargo gelecek gelmedi ve numaraların hiç biri kullanımda değilll hizmet kalitesi yok kargo denilen tarihte teslim edilmemektedir.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • özellikle safranbolu şubesi rezalet çalışıyor. kargo taa istanbuldan safranboluya bir günde geliyor safranboludan eve 2 günde gelemiyor. Ayrıcac eve kurye için arıyoruz en az 20 defadan sonra cevap verliyor onda da kurye gelmiyor. Bugün bir daha çağırdım kuryeyi ama 444 lü numaradan çağırdım işim garanti olsun diye ama şansa bak ki yine gelmedi. Hiç de şaşırmadım.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • kargo gelir haberin olmaz 100yıl orda dursa yine haberin olmaz adam gelince bi arar olmadı ben geldim yoktun diye kapıya yazı bırakır kepsini geçtim en azından bi telefona bari bakın

  5/ 5 yıldız
  ,

 • aradığımız da ulasamıyoruz . evden kurye talebimiz var 444 99 99 dan 27.03.2014 tarihinde yaptık

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yurtiçi Kargo Safranbolu İrt Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yurtiçi Kargo Safranbolu İrt Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yurtiçi Kargo Safranbolu İrt Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yurtiçi Kargo Safranbolu İrt Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...