Yurtiçi Kargo Pendik Şubesi logo

Tel: (0216) 354 3078 veya (0216) 483 3965

Adres: Bahçelievler Mah. 27 Mayis Cad. Meltem Sok. No: 4 / A Pendik, İstanbul, Türkiye


Yurtiçi Kargo Pendik Şubesi, İstanbul ili Pendik ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde yer alıyor. Yurtiçi Kargo Pendik Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yurtiçi Kargo Pendik Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Yurtiçi Kargo Pendik Şubesi
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2.67 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yurtiçi Kargo Pendik Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yurtiçi Kargo Pendik Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yurtiçi Kargo Pendik Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yurtiçi Kargo Pendik Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...