Yurtiçi Kargo Ova Şubesi logo

Tel: (0226) 814 3253

Adres: Rüstempaşa Mah. Geziyolu Sokak Nayman Apt. No: 31 / A Merkez, Yalova, Türkiye


Yurtiçi Kargo Ova Şubesi, Yalova ili Yalova Merkez ilçesinin Rüstem Paşa Mah. mahallesinde yer alıyor. Yurtiçi Kargo Ova Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yurtiçi Kargo Ova Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Yurtiçi Kargo Ova Şubesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yurtiçi Kargo Ova Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yurtiçi Kargo Ova Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yurtiçi Kargo Ova Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yurtiçi Kargo Ova Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...