Yurtiçi Kargo Mersin Şubesi logo

Tel: (0324) 231 7709 veya (0324) 233 1429

Adres: Bariş Mah. İstiklal Cad. Zeyni Ap. Alti 164 / C, Mersin, Türkiye


Yurtiçi Kargo Mersin Şubesi, Mersin ili Akdeniz ilçesinin Barış Mah. mahallesinde yer alıyor. Yurtiçi Kargo Mersin Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yurtiçi Kargo Mersin Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Yurtiçi Kargo Mersin Şubesi
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.67 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yurtiçi Kargo Mersin Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yurtiçi Kargo Mersin Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yurtiçi Kargo Mersin Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yurtiçi Kargo Mersin Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...