Yurtiçi Kargo İçmeler Şubesi logo

Tel: (0216) 493 0079 veya (0216) 392 3213

Adres: Aydintepe Mah. Dr. Sadik Ahmet Cad. Evren Sok. No: 7 / B Tuzla, İstanbul, Türkiye


Yurtiçi Kargo İçmeler Şubesi, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Aydıntepe Mah. mahallesinde (Dr. Sadık Ahmet Cadde) yer alıyor. Yurtiçi Kargo İçmeler Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yurtiçi Kargo İçmeler Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Yurtiçi Kargo İçmeler Şubesi
    Toplam 6 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.83 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yurtiçi Kargo İçmeler Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yurtiçi Kargo İçmeler Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yurtiçi Kargo İçmeler Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yurtiçi Kargo İçmeler Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...