Tel: (0326) 225 1040

Adres: Yavuz Sultan Selim Cd. Zühtiye Ökten İşhanı B Blok No: 10, 26, Defne, Hatay, Türkiye


Yurtiçi Kargo Defne Şubesi, Hatay ili Antakya ilçesinde yer alıyor.


4 görüş var

  Yurtiçi Kargo Defne Şubesi
  Toplam 22 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.32 puan aldı.
 • Arkadaş ben bu kadar rahat bir kargo görmedim ayın 19'u sipariş verdim hemen kargoya verildi ayın 23'üne ancak geldi ve gelmesine rağmen hala dağıtımı yapılmadı hizmet sıfır

  1/ 5 yıldız
  ,

 • yok böyle bir hizmet cok berbat kargo gönderdime pişman oldum. aceba sürekli yurtici kargo ile calıştımıza mı böyle ilgisizler anlamadım.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • ürünleri geç teslim ediyorlar.zaman yetmedi diyip erteleyebiliyorlar.bir sonraki iş günüde geç saatlere kadar teslim etmiyorlar.çok rahatlar.telefonlarınada ulaşılamıyor.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Boyle bir hizmet anlayışı olamaz berbattt rezillik calisanlari ilgisiz ve saygisiz bugün göndereceğim bir kargom vardi oglen saat 12 de aradım gelip alacaklarini solediler saat 7 oldu ve gelen kimse olmadi defalarca aramama rağmen telefonlari acmadilar büyük rezalet bi daha asla yurtiçi kargoyu tercih etmem rezillik!

  1/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki formu kullanarak Yurtiçi Kargo Defne Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...