Yurtiçi Kargo Çukurova Şubesi logo

Tel: (0322) 255 0052 veya (0322) 255 0051

Adres: Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Bul. Kültür Ap. Alti No: 249 / D Çukurova, Adana, Türkiye


Yurtiçi Kargo Çukurova Şubesi, Adana ili Çukurova ilçesinin Belediye Evleri Mah. mahallesinde (Ruh Sağlığı Hastanesi) yer alıyor. Yurtiçi Kargo Çukurova Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yurtiçi Kargo Çukurova Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Yurtiçi Kargo Çukurova Şubesi
    Toplam 18 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.44 puan aldı.
  • 190571913418 takip nolu trendyol com cargom 17/02/14 tarihinde şubenize geldiği halde hala elime ulaşmadı.Bugün öğle ssatinde çukurova şubenizi aradım,hemen gönderiyoruz denildi,ama hala bir haber yok.Yetkili kişilerin bu konuya göstereceği hassasiyeti sabırla bekliyorum.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yurtiçi Kargo Çukurova Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yurtiçi Kargo Çukurova Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yurtiçi Kargo Çukurova Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yurtiçi Kargo Çukurova Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...