Yurtiçi Kargo Çengelköy Şubesi logo

Tel: (0216) 505 9217 veya (0216) 505 9218

Adres: Mehmet Akif Ersoy Mh. Bosna Bulvarı, No: 79 / A, Çengelköy, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Yurtiçi Kargo Çengelköy Şubesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Mehmet Akif Ersoy Mah. mahallesinde (Bosna Blv) yer alıyor. Yurtiçi Kargo Çengelköy Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yurtiçi Kargo Çengelköy Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


7 görüş var

  Yurtiçi Kargo Çengelköy Şubesi
  Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.52 puan aldı.
 • İnternetten aldığım ürünleri, kargo şirketini seçme şansım olduğunda asla ve asla Yurtiçi Kargo'yu tercih etmiyorum. Nedeni ise bana gelen kargoları Yurtiçi Kargo Çengelköy şubesi teslim etmesi gerekiyor, ama maalesef eve gelmeden geldik bulamadık ihbar notlu geri gönderiyorlar, ihbar notunu bir bizde görebilsek. Arıyorsun Çengelköy şubesini asla telefonu açmazlar 100 defa aramışımdır. Geri gider tekrara satıcı ile irtibata geçersin bu sefer Levent'te iş yerime adres veririm o zaman gelir bu işini kusurlu yapan Çengelköy şubesinden şikayetçiyim! Geldik diyorlar ama gelmiyorlar, onlar ispatlıyamaz ama ben gelmediklerini ispatlıyabilirim.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Çengelköy şubesini bir haftadır her gün düzenli olarak arıyorum ve ısrarla telefonlarına cevap vermiyorlar hadi şube böyle sorumsuz da , yurtiçi kargonun merkezi nasıl bu kadar duyarsız olabiliyor , bu kadar şikayet ve ortada bir sorun var ,ama sorunu ortadan kaldıran kimse yok , çok saçma bir çalışma anlayışları var , bu durumda bizlere düşen yurtiçi kargoyu tercih etmemek

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Arıyoruz neden açmıyorsunuz acil kargom var ve ticaret yapıyoruz günü birlik değil her zaman lazım

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Bu şubeye hiçbir zaman telefonla ulaşamadım. Dün sabah saat 10 civarı "kargonuz bu gün teslim edilecektir." diye bir bilgilendirme mesajı aldım. Dışarıda işimin de olmasına rağmen evde kalıp akşama kadar kargo bekledim.444 99 99 nolu hattı arayıp sordum ancak oradan da bana bu numarayı verdiler.Yani benim sorunum yine çözülmedi. Ricam şudur ki;bu telefonunuzu buraya vermişseniz ya kullanın yani cevap verin ya da sistemden falan kaynaklanıyorsa size ulaşılabilecek başka bir telefon numarası yazın.2 gündür evde esir ettiniz beni.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • günaha girmek istiyorsanız bu şube den gönderi bekleyin veya yollayın karakter sorunları olduğu için telefona bile bakmıyorlar. 444 lü numaraya onlarca kez şikayet ettim ama değişen birşey yok

  5/ 5 yıldız
  ,

 • müşteri ilişkileri 0 (sıfır).telefona bile bakmıyorlar.yazıklar olsun çengelköy şubesi

  1/ 5 yıldız
  ,

 • merhabalar, bugüne kadar kaç tane kargo şirketiyle gönderi yapıp, aldım fakat yurtiçi kargonun hizmet kalitesinin bu kadar kalitesiz bir kargo şirketiyle ilk defa karşılaşıyorum. sizlere tavsiyem hiçbir zaman bu kargo şirketiyle ne gönderin, nede gönderi alın. yoksa sizi de benim gibi mağdur olanlardan olursunuz...

  1/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yurtiçi Kargo Çengelköy Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yurtiçi Kargo Çengelköy Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yurtiçi Kargo Çengelköy Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yurtiçi Kargo Çengelköy Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...