Yurtiçi Kargo Batıkent Şubesi logo

Tel: (0312) 251 1233

Adres: Kent Koop. Mah. 235 / 3 Sk. Anit İş Merkezi No: 6 / C Batikent, Ankara, Türkiye


Yurtiçi Kargo Batıkent Şubesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Kent-Koop Mah. mahallesinde (235-2. Sokak) yer alıyor. Yurtiçi Kargo Batıkent Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yurtiçi Kargo Batıkent Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Yurtiçi Kargo Batıkent Şubesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
  • ALT TARAFI 9.50 TL VERİP ANKARAYA İLAÇ GÖNDERDİK ACABA 48 SAATTE VARIŞ YERİNEMİ GİDİYOR. HER ZAMAN AYNI ŞEYİ YAPIYORSUNUZ. YOK GİTTİK EVDE YOK, ADRES YANLIŞ, KURYE BULAMADI HERKES BULUYORDA BİRTEK SİZMİ BULAMIYORSUNUZ. MÜŞTERİNİZ OLMAK AYRICALIKLI BİR SUÇMU

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yurtiçi Kargo Batıkent Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yurtiçi Kargo Batıkent Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yurtiçi Kargo Batıkent Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yurtiçi Kargo Batıkent Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...