Yurtiçi Kargo Aspendos Şubesi logo

Tel: (0242) 311 1346 veya (0242) 311 2660

Adres: Çaybaşi Mah. Ali Çetinkaya Cd. Tiryakioğlu Apt. No: 142 / 2 Aspendos, Muratpaşa, Antalya, Türkiye


Yurtiçi Kargo Aspendos Şubesi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinin Çaybaşı Mah. mahallesinde (Ali Çetinkaya Caddesi) yer alıyor. Yurtiçi Kargo Aspendos Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yurtiçi Kargo Aspendos Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Yurtiçi Kargo Aspendos Şubesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 1 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yurtiçi Kargo Aspendos Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yurtiçi Kargo Aspendos Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yurtiçi Kargo Aspendos Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yurtiçi Kargo Aspendos Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...