Tel: (0212) 436 0795

Adres: Dağyolu Sok. 5/3 Sok. No: 3 Çınar Mh. Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


Yurtiçi Kargo Sancak Şubesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (5-3. Sokak) yer alıyor. Yurtiçi Kargo Sancak Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yurtiçi Kargo Sancak Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yurtiçi Kargo Sancak Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yurtiçi Kargo Sancak Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yurtiçi Kargo Sancak Şubesi

0 görüş var

Yurtiçi Kargo Sancak Şubesi adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.43 puan almıştır.
Yurtiçi Kargo Sancak Şubesi
Merkez Mah.5-3. Sokak, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 436 0795 Yurtiçi Kargo Sancak Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yurtiçi Kargo Sancak Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...