Tel: (0322) 248 6884

Adres: İmam Hatip Lisesi, Yüreğir, 01240 Selahattineyyubi, , Adana, Türkiye


Hakkı Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi, Adana ili Yüreğir ilçesinin Kazım Karabekir Mah. mahallesinde (4229. Sokak) yer alıyor. Hakkı Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hakkı Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hakkı Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hakkı Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hakkı Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi

0 görüş var

Hakkı Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.9 puan almıştır.
Hakkı Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi
Kazım Karabekir Mah.4229. Sokak, Yüreğir, Adana.
+90(0322) 248 6884 Hakkı Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Hakkı Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...