Tel: (0322) 321 6161

Adres: Yüreğir İlçe Belediyesi, Yüreğir, 01220 Sinanpaşa, , Adana, Türkiye


Yüreğir Belediyesi, Adana ili Yüreğir ilçesinin Sinanpaşa Mah. mahallesinde (Hacı Sabancı Blv) yer alıyor. Yüreğir Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yüreğir Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yüreğir Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yüreğir Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yüreğir Belediyesi

1 görüş var

  • SEVGİLİ BAŞKANIM TÜM KAZIM BAŞER MAH ASVALTLANDI SADECE 50 METRE KALAN KÜLTÜR MERKEZİ YAN YOLU NEDEN ASVALTLANMADI BUNU ANLAYAMADIK TÜM4193 SK 9 AY BOYUNCA TOZVE TOPRAKTAN GINAA GELDİK ARTIK YETER .SEÇİM AREFESİNDE AK PARTİYE YAKIŞMIYOR 4191 VE 4193 E Bİ EL ATIN

    Misafir, 21.03.2014 20:11:00

Yüreğir Belediyesi adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.71 puan almıştır.
Yüreğir Belediyesi
Sinanpaşa Mah.Hacı Sabancı Blv, Yüreğir, Adana.
+90(0322) 321 6161 Yüreğir Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yüreğir Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...